Instytucja Certyfikująca ZHP

Warunki przystąpienia do walidacji „Prowadzenie szkoleń metodami aktywizującymi”

Wymagania, które musi spełniać osoba przystępująca do walidacji:

1. Ukończone 21 lat.
    Dopuszczalne dokumenty potwierdzające spełnianie kryterium: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy;
  2. Posiadanie świadectwa dojrzałości.
    Dopuszczalne dokumenty potwierdzające spełnianie kryterium: świadectwo maturalne, świadectwo ukończenia szkoły policealnej lub pomaturalnej, zaświadczenie z dziekanatu o posiadaniu statusu studenta, dyplom ukończenia szkoły wyższej;
  3. Udostępnienie dokumentacji poświadczającej przeprowadzenie przez kandydata szkoleń, które obejmowały w sumie 30 godzin (po 60 min), dla grup minimum 5-osobowych.
    Dopuszczalne dokumenty potwierdzające spełnianie kryterium: referencje, umowy, protokół odbioru szkolenia wystawione przez firmy, instytucje, placówki oświatowe, organizacje (np. pozarządowe, pracodawców, pracowników) dla których prowadzono szkolenia. Dokumenty muszą potwierdzać przeprowadzenie minimum 30 h szkoleń metodami aktywizującymi dla grup minimum 5-osobowych w przeciągu 3 lat poprzedzających datę złożenia wniosku.

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

CZY WIESZ, ŻE...

Corocznie w obozach harcerskich bierze udział ponad 85 000 osób.
Czuwaj! Zauważyłeś coś co można poprawić?
Nasza strona internetowa jest naszym obozowiskiem w wirtualnym świecie, zbieranie feedbacku jest jak zbiórka przy ognisku, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.Jeśli widzisz coś co można poprawić to proszę kliknij ikonkę feedbacku z prawej strony ekranu i prześlij naszemu zespołowi feedback. Pomoże nam to w rozwoju całego serwisu!