STREFA

INSTRUKTORSKA

Miejsce dla każdego, kto podczas epidemii potrzebuje wsparcia i inspiracji.

STREFA INSTRUKTORSKA

Wszystko, czego potrzebujesz

Zdalne inspiracje

Znajdziesz tutaj propozycje programowe, które możesz realizować w trakcie zdalnych zbiórek przy użyciu Teams lub telekonferencji.

Kontakt z innymi

Wiemy, że wspólnota to najlepsze źródło inspiracji. Chcemy tworzyć możliwości wymiany doświadczeń z kadrą drużyn z całej Polski.

Wsparcie

Wiemy, jak bardzo jest potrzebne każdemu z nas. Chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy odnajdzie pomoc, której potrzebuje.

STREFA | Propozycji Programowych

Zobacz, jakie przygody on-line czekają na Twoją drużynę tuż za rogiem! Znajdziesz tam propozycje programowe, które jesteś w stanie realizować w trakcie zbiórek zdalnych. Poznaj propozycje programowe do pracy z jednostką online!

Jak jeszcze lepiej prowadzić zbiórki online?

Z jakich narzędzi warto skorzystać? Czy działanie zdalne to tylko zbiórki? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące pracy online z drużyną, znajdziecie podczas „Strefy Zdalnych Inspiracji”. To ogólnopolska dyskusja w czterech pionach metodycznych, skierowana do drużynowych, przybocznych i osób wspierających działalność drużyn. Słyszymy się 19 listopada 2020 o 19:00!

Druhno Drużynowa, Druhu Drużynowy!

Główna Kwatera ZHP przygotowała dla Was materiały, które z pewnością pomogą Wam w tyk roku harcerskim. Koniecznie się z nimi zapoznajcie! Stworzyliśmy również publikację na temat harcerskiej służby w czasie pandemii COVID-19. Zachęcamy do lektury!

STREFA | Wracamy

Poznaj aktualne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa bezpośredniej działalności harcerskiej