Warsztaty wprowadzające

2-dniowe Warsztaty wprowadzające – 16-godzinne

Zbierz grupę i zgłoście chęć przeprowadzenia warsztatów w swoim środowisku w dowolnym terminie od stycznia do marca 2020 roku

Założenia:

Szkolenia są realizowane w dowolnym miejscu w Polsce, pod warunkiem:

• Zebrania się grupy (zgodnie z opisaną grupą uczestników) 20-30 osób
  • Przekazania informacji bezpośrednio do hm. Aleksandry Klimczak ([email protected], tel. 693 932 206) lub maila projektu: [email protected]

Finansowanie w ramach projektu:

• Wyżywienie
  • Zakwaterowanie
  • Pakiet szkoleniowy
  • Wynagrodzenie trenera

Treść szkolenia:

Trener prowadzący szkolenia składa swoją ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie w bazie konkurencyjności. Jego zadaniem będzie przygotowanie i przeprowadzeniu 16-godzinnych warsztatów dla 25 +/- 5 osób. W przypadku większej liczby osób, prośba o indywidualny kontakt.

Proponowana tematyka:

• Zasada pomocniczości i jej zastosowanie w praktyce – 3 godz.
  • Struktura administracyjna Polski i organy władzy – 3 godz.
  • Polityki publiczne 3 godz.
  • Proces legislacyjny – 3 godz.
  • Europejski proces legislacyjny – 1 godz.
  • Podstawy prawne i instrumenty udziału społeczeństwa obywatelskiego w procesie stanowienia prawa – 3 godz.

Ważne! Treści można dostosować do potrzeb grupy po konsultacji z koordynatorem projektu i trenerem

Ogłoszenia będą publikowane w bazie konkurencyjności – przykładowe:

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

CZY WIESZ, ŻE...

Corocznie w obozach harcerskich bierze udział ponad 85 000 osób.
Czuwaj! Zauważyłeś coś co można poprawić?
Nasza strona internetowa jest naszym obozowiskiem w wirtualnym świecie, zbieranie feedbacku jest jak zbiórka przy ognisku, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.Jeśli widzisz coś co można poprawić to proszę kliknij ikonkę feedbacku z prawej strony ekranu i prześlij naszemu zespołowi feedback. Pomoże nam to w rozwoju całego serwisu!