Dla mediów

najnowsze informacje

Raport “Zobacz, jak wygląda harcerstwo dzisiaj” (grudzień 2019) – wersja on-line

Związek Harcerstwa Polskiego, jako Administrator Danych Osobowych informuje, że wszystkie służbowe dokumenty lub informacje powinny być wysyłane wyłącznie na oficjalne dane kontaktowe podane na stronie internetowej (adres e-mail, adres siedziby). Za informacje i dokumenty przesyłane w inny sposób np. poprzez komunikatory na portalach społecznościowych Administrator nie bierze odpowiedzialności.

POznaj zhp

Rzecznik prasowy ZHP

Olga Junkuszew

Adres mailowy

Telefon centralny

+48 601 246 164

Rzecznik prasowy odpowiada wyłącznie na korespondencję przesłaną przez dziennikarzy. Korespondencja powinna zawierać imię i nazwisko dziennikarza, redakcję i numer telefonu.

Potrzebujesz więcej Informacji

Skontaktuj się z Biurem Praswoym Związku Harcertwa Polskiego, aby uzyskać więcej informacji na temat nasziej działalności. Możemy także przesłać Ci nasze najnowsze notatki pracowe oraz zapewnić ekspercki komentarz na temat bieżących wydarzeń związanych z misją naszej orgzanizacji.

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

CZY WIESZ, ŻE...

Gdyby wszyscy harcerze zamieszkali w jednym mieście, byłoby ono wielkości Grudziądza.
Czuwaj! Zauważyłeś coś co można poprawić?
Nasza strona internetowa jest naszym obozowiskiem w wirtualnym świecie, zbieranie feedbacku jest jak zbiórka przy ognisku, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.Jeśli widzisz coś co można poprawić to proszę kliknij ikonkę feedbacku z prawej strony ekranu i prześlij naszemu zespołowi feedback. Pomoże nam to w rozwoju całego serwisu!