Dla uczestnika

Kilka prostych kroków, aby zostać uczestnikiem projektu i skorzystać z niego jak najlepiej:

1. Wypełnienie ankiety zgłoszeniowej, w której podasz dane niezbędne do zarejestrowania w projekcie i wybierzesz miasto, w którym chcesz realizować szkolenia
  2. Wypełnienie testu wstępnego, który sprawdzi Twoje podstawowe umiejętności
  3. Po zakwalifikowaniu do projektu weźmiesz udział w 4 weekendowych szkoleniach w jednej z 13 dostępnych lokalizacji w całej Polsce

Szkolenie obejmuje 4 obszary:

• Zarządzanie
  • Finanse
  • Prawo
  • Nowe technologie (Office 365)
  1. Żeby ukończyć i zaliczyć wszystkie szkolenia, musisz wziąć udział przynajmniej w 80% z nich.
  2. Zwieńczeniem szkolenia będzie sporządzenie krótkiej pracy pisemnej na zakończenie.

Opracowanie przez uczestników krótkich ekspertyz opisujących dobre praktyki w zarządzaniu finansami i majątkiem – do późniejszego rozpowszechnienia w całej Polsce.

Dla uczestników projektu:

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

CZY WIESZ, ŻE...

Gdyby wszyscy harcerze zamieszkali w jednym mieście, byłoby ono wielkości Grudziądza.
Czuwaj! Zauważyłeś coś co można poprawić?
Nasza strona internetowa jest naszym obozowiskiem w wirtualnym świecie, zbieranie feedbacku jest jak zbiórka przy ognisku, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.Jeśli widzisz coś co można poprawić to proszę kliknij ikonkę feedbacku z prawej strony ekranu i prześlij naszemu zespołowi feedback. Pomoże nam to w rozwoju całego serwisu!