Zakończył się ostatni etap Turnieju Gromad i Zastępów, który był kilkuletnią propozycją stawiającą w szranki harcerskie środowiska. Turniej usprawniał ich pracę (szczególnie w systemie małych grup), motywował do ciągłego rozwoju, promując przy okazji kierunki programowe.

Z wynikami wiosennej edycji można zapoznać się tutaj.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w projekt. Zarówno tym, którzy byli z Turniejem tylko chwilę, jak i tym, którzy przetrwali całe cztery lata. Bez Was nie byłoby uśmiechów na twarzach uczestników, a co najważniejsze nie otrzymaliby oni informacji zwrotnej o swoich działaniach. Szczególne podziękowania dla wszystkich dziekanów: Malwina Siwczak, Aleksandra Golecka, Wiola Tarasiewicz, Joanna Fojt, Teresa Zawadzka. Wielkie podziękowania należą się także hm. Marcie Wyszkowskiej, która była koordynatorką Turnieju Gromad i Turnieju Zastępów.

Na koniec dziękujemy również Wam, drodzy drużynowi i zastępowi, za zgłoszenie Waszych jednostek do turnieju i podjęcia działań z tym związanych. Mamy nadzieję, że wykonane przez Was zadania pozytywnie wpłynęły na Waszą pracę.