Metalowe piny z pozdrowieniem „Czuwaj” czy z logo ZHP na chuście skautowej lub plecaku? Czemu nie! Związek Harcerstwa Polskiego jest organizacją, która, aby realizować swoje działania jeszcze bardziej efektywnie, nawiązuje partnerskie relacje z sojusznikami, innymi organizacjami i przedsiębiorstwami.

Jedną z takich współprac jest ta z Pinswear – firmą zajmującą się produkcją wyjątkowych pinów i breloków. W ZHP mamy wiele wyjątkowych projektów i działań, dlatego ta współpraca, to idealne połączenie!

Jaki jest jej efekt?

1. Znaczek Safe From Harm – bo bezpieczeństwo dzieci i dorosłych w ZHP jest najważniejsze (co wskazał Zjazd ZHP, przyjmując uchwałę numer 16);

2. Znaczek Zrównoważonego Rozwoju – nosząc go, członkowie ZHP będą myśleli globalnie, działając lokalnie (tego dotyczy uchwała Zjazdu ZHP nr 13)

3. Znaczek 26. Światowego Jamboree Skautowego – w końcu #wszyscyjesteśmygospodarzami tego największego wydarzenia edukacyjnego, które odbędzie się w Polsce już w 2027 roku;

4. Znaczek z harcerskim „Czuwaj!” – aby przypominał, że harcerstwo to niesamowita przygoda, ale i sprawności na całe życie;

5. Znaczek z logo ZHP – aby nawet nie mając munduru, umacniać wizerunek ZHP;

6. Breloczek – by był symbolem przeżywania w ZHP przygód i kojarzył się z najlepszymi wspomnieniami.

Pakiet takich znaczków otrzymają wszyscy nowo wybrani komendanci hufców w całej Polsce – a to nie wszystko, bo czeka na nich również niespodzianka w postaci rabatów na piny z własnym wzorem, jak również na te z oferty Pinswear!

Zdjecia na strone 7