W ramach nadchodzącego Zlotu Betlejemskiego Światła Pokoju 2023, Trefl dołącza do harcerskiej rodziny, przekazując aż 25 wyjątkowych produktów – gier planszowych i puzzli, które wzbogacą harcerskie doświadczenia podczas zlotu.

W duchu tradycji Zlotu Betlejemskiego, który niesie ze sobą przesłanie pokoju, współpraca z Trefl nabiera symbolicznego znaczenia. Harcerze z całej Polski, spotykając się podczas tego wyjątkowego zlotu, będą mieli okazję korzystać z różnorodnych gier i puzzli, które nie tylko dostarczą rozrywki, ale również umożliwią kształtowanie wartościowego współdziałania, strategii i rozwoju umiejętności.

Firma Trefl, znana z wysokiej jakości produktów i kreatywnych projektów, zdecydowała się wesprzeć ZHP, dostarczając 25 unikalnych produktów.

Zlot Betlejemskiego Światła Pokoju 2023 zapowiada jako okazja do pochylenia się nad hasłem tegorocznego zlotu – „Czyńmy pokój”, ale także jako wspaniała okazja do integrowania się harcerskich drużyn. Wszystko to po to, by młodzież miała szansę rozwijać się, zdobywać nowe umiejętności i czerpać radość z harcerskiej przygody.