Wdrażanie strategii ZHP2025

1. XL Zjazd ZHP postanawia, że Rada Naczelna ZHP w terminie do 31 marca 2018 r. przyjmie uchwałę określającą sposób wdrożenia Strategii ZHP 2025. W uchwale tej Rada Naczelna ZHP określi:
  • mechanizm tworzenia planów taktycznych, które ujmować będą cele taktyczne wraz z adekwatnymi miernikami ich realizacji i pytaniami diagnostycznymi dla hufców i chorągwi,
  • kalendarz tworzenia i obowiązywania planów taktycznych;
  • sposób ujmowania zadań wynikających z planów taktycznych w rocznym planowaniu pracy hufców, chorągwi i Głównej Kwatery ZHP tak, aby harcerskie komendy nie musiały uchwalać dodatkowych dokumentów;
  • sposób zbierania danych i ewaluowania postępów w realizacji Strategii ZHP.
  1. XL Zjazd ZHP zobowiązuje Główną Kwaterę ZHP i członków Zespołu ds. Strategii do wsparcia Rady Naczelnej ZHP w tym zadaniu, przy zaangażowaniu adekwatnych środków i zasobów.
  2. Przyjęcie uchwały określającej sposób wdrożenia Strategii ZHP 2025 zostanie poprzedzone zasięgnięciem opinii komend chorągwi ZHP.
  3. W roku 2018 Strategia ZHP 2025 będzie wdrażana głównie poprzez realizację zadań wynikających z Uchwały XL Zjazdu ZHP w sprawie obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia powstania Związku Harcerstwa Polskiego.

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

CZY WIESZ, ŻE...

Drużynowi ZHP przepracowują społecznie łącznie 8 mln godzin w ciągu roku. Jeżeli przeliczyć to na złotówki, wartość pracy wolontariackiej wyniosłaby 136 mln zł.
Czuwaj! Zauważyłeś coś co można poprawić?
Nasza strona internetowa jest naszym obozowiskiem w wirtualnym świecie, zbieranie feedbacku jest jak zbiórka przy ognisku, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.Jeśli widzisz coś co można poprawić to proszę kliknij ikonkę feedbacku z prawej strony ekranu i prześlij naszemu zespołowi feedback. Pomoże nam to w rozwoju całego serwisu!