W ZHP dbamy o to, aby nasi podopieczni spędzali kreatywnie czas na zbiórkach, używając do tego przeróżnych narzędzi, które urozmaicają proces wspierania wychowania harcerek i harcerzy.

Często harcerscy wychowawcy wykorzystują do tego propozycje programowe poruszające szereg ważnych dla społeczeństwa tematów, przedstawionych tak, aby podopieczni mogli uczyć się w praktyce! Sprzyjają temu także harcerskie formy pracy, takie jak zwiad, gra miejska czy sąd nad poglądem.

Drużynowi, kadry hufców i chorągwi otrzymają także materiały do zajęć wspierające zdobywanie umiejętności podstawowych i przekrojowych, aby jeszcze lepiej angażować harcerki oraz harcerzy w odkrywanie świata! A to wszystko dzięki wsparciu naszych partnerów – Ministerstwo Edukacji i Nauki, Laboratoria Przyszłości Centrum GovTech.

Trzymamy kciuki za owocne, kreatywne zbiórki i spotkania!

Zrzut ekranu 2023 12 15 164950 1