Służba jest nieodłączną częścią funkcjonowania naszej organizacji, ale najcenniejsza jest ta zaplanowana, odpowiadająca na potrzeby i pełniona w uzgodnieniu, w tym wypadku – z władzami oraz służbami. Radością napawa chęć niesienia pomocy, ale prosimy, aby w tej chwili nie jechać na tereny dotknięte powodzią! Nasza służba będzie niezwykle ważna i potrzebna w usuwaniu skutków powodzi, co nastąpi za kilka dni.

Chorągwie ZHP oraz Główna Kwatera ZHP pozostają w kontakcie z władzami i służbami, aby nasza pomoc mogła odpowiadać na realne potrzeby.

Wszystkie aktualne informacje o naszych działaniach, a także materiałach wspierających działanie drużyn i gromad znajdziesz na specjalnej stronie

Jak możesz się zaangażować teraz?

Zostaw swój kontakt, aby pełnić służbę w usuwaniu skutków powodzi.
Jeżeli dysponujesz czasem i masz możliwość, aby w najbliższych dniach udać się na tereny dotknięte powodzią, wypełnij ankietę – skontaktujemy się z tobą, gdy zostanie uzgodnione z władzami i służbami, że jest to odpowiedni moment: Ankieta.

Wsparcie finansowe

Wpłat można dokonywać na dwa sposoby:

1. Wpłacając darowiznę, która zostanie wykorzystana na wsparcie w obliczu powodzi – między innymi na usuwanie jej skutków oraz zakup niezbędnych artykułów dla osób dotkniętych powodzią.
    Dane do wpłat:
Ul. Konopnickiej 6
Tytułem: darowizna
    1. Lub za pośrednictwem portalu zrzutka.pl: Zrzutka.

Dziękujemy za wszelką pomoc!

Dary rzeczowe

Na ten moment ustalane jest to, w jaki sposób i gdzie dostarczane będą dary rzeczowe. Jeśli już rozpoczęliście zbiórkę prośba o wypełnienie ankiety.

Artykuł będzie aktualizowany w miarę pojawiających się informacji i ustaleń. Data i godzina ostatniej aktualizacji znajdować będzie się w tytule.