JOTA-JOTI – Międzynarodowa przygoda dla każdego!

Ewa Lachiewicz
10/10/2022
~ 2 min czytania

Już w najbliższy piątek, 14 października, rozpocznie się doroczne ogólnoświatowe wirtualne Jamboree w Internecie oraz na falach eteru. Tegoroczny program zlotu został skonstruowany w taki sposób, by umożliwić harcerkom, harcerzom, instruktorkom i instruktorom wybranie własnej ścieżki przygody, zdobycie wiedzy o globalnych wyzwaniach, przed jakimi aktualnie stoimy oraz nawiązanie znajomości z innymi skautami i skautkami z każdego zakątka świata przy użyciu nowoczesnych technologii. 

Aby uczestniczyć w zlocie, należy zarejestrować się na stronie głównej zlotu (uprzednio trzeba założyć konto na stronie www.scout.org). Każdy zarejestrowany uczestnik zlotu zostanie poinformowany o zasadach bezpieczeństwa w sieci (Safe from Harm) zgodnie z zasadami przyjętymi przez WOSM. Uczestnicy zlotu mogą wziąć udział w programie indywidualnie lub grupowo – w zależności od tego, który subcamp odwiedzą.

Wszystkie informacje znajdują się w wirtualnym informatorze (po zgłoszeniu informacje znajdziesz w swoim profilu uczestnika zlotu). Najprostszym sposobem nawiązania bezpośredniego kontaktu jest czat. Aktualności oraz wskazówki dotyczące poruszania się na zlocie znajdziecie na naszym fanpage FB.

Wśród zgłoszonych uczestników zostanie rozlosowanych 100 plakietek uczestnictwa (warunkiem niezbędnym otrzymania plakietki jest zdobycie certyfikatu „Safe from Harm”).

Przez cały zlot możesz kontaktować się z naszym sztabem, pisząc na [email protected].

Serdecznie zapraszamy!

hm. Hubert Piotr Mika

koordynator JOTA-JOTI w Wydziale Zagranicznym GK [email protected]