Kto z Was chciałby odwiedzić któryś ze Światowych Ośrodków WAGGGS? Możecie to zrobić już w tę sobotę!

Kusafiri, Sangam, Nuestra Cabaña, Pax Lodge czy Our Chalet – Światowe Ośrodki WAGGGS zapraszają na wirtualne ognisko! Dzięki tej inicjatywie będzie można nie tylko odwiedzić światowe ośrodki, ale też wspólnie pośpiewać w międzynarodowym gronie po angielsku, hiszpańsku, francusku i arabsku! To propozycja adresowana dla wszystkich – harcerek i harcerzy, wędrowniczek i wędrowników, instruktorek i instruktorów. Bądźmy w tym czasie #razemalezdalnie.

Wirtualne spotkanie odbędzie się 18.04.2020 r. o 19.00 czasu polskiego. Więcej informacji znajduje się na wydarzeniu na Facebooku.

Jeśli chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu, zgłoście swój udział przez formularz.

Wszyscy, których rejestracja zostanie zaakceptowana otrzymają link do wydarzenia wraz z hasłem oraz PDF ze śpiewnikiem. Nie należy przesyłać tego linku ani hasła dalej.

Osoby niepełnoletnie w wieku 13-18 lat mogą wziąć udział w wydarzeniu za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, a osoby poniżej 13 roku życia mogą wziąć udział wspólnie z rodzicami/ opiekunami prawnymi.

Wszystkim, którzy się zarejestrują, ale z powodu przekroczenia limitu miejsc nie będą mogli wziąć udziału w czasie rzeczywistym, zostanie udostępniony link do transmisji na YouTube.

Ognisko prowadzone będzie w języku angielskim. Piosenki śpiewane będą w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim i arabskim. Dołączcie do skautek i skautów z całego świata!