Pełnoletni harcerze i harcerki pełnią służbę, włączając się do akcji “Czuwam”. Pomagają potrzebującym w czasie pandemii i dzielą się braterstwem. Przeczytajcie historię z serii #lokalnibohaterowie.

Zuchy, harcerze i instruktorzy z Hufiec ZHP Białystok z ZHP Chorągiew Białostocka wspierają pracowników służby zdrowia!

Najmłodsi członkowie hufca wykonali dla medyków laurki z podziękowaniami za ich pracę oraz stworzyli baner, którzy instruktorzy powiesili przed Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku.

„Mamy nadzieję, że przypomną wam, pracownikom ochrony zdrowia, że jesteśmy z wami, wdzięczni za waszą dotychczasową pracę i trud! Chcemy, aby te skromne podziękowania sprawiły, że na waszych zmęczonych twarzach pojawią się uśmiechy” – podziękowali medykom białostoccy harcerze.