Pełnoletni harcerze i harcerki pełnią służbę, włączając się do akcji “Czuwam”. Pomagają potrzebującym w czasie pandemii i dzielą się braterstwem. Przeczytajcie historię z serii #lokalnibohaterowie.

Wędrownicy z 14 DW Iniemamocni z Hufca ZHP Inowrocław z Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP zdobyli nie tylko umiejętność pieczenia ciast, ale także podzielili się swoimi wypiekami z pracownikami służby zdrowia!

Wędrownicy upiekli ciasta, które zostały przekazane ratownikom, lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom szpitala powiatowego w Inowrocławiu. W ten sposób chcieli podziękować pracownikom służby zdrowia za ich ciężką i szczególnie ryzykowną pracę. Poszczególni wędrownicy piekli ciasta w swoich domach, a następnie drużynowa przekazała je w ręce personelu medycznego.

Piękne i smaczne podziękowanie!