Zlot Kadry ZHP jest organizowany co dwa lata dla instruktorów naszej organizacji. Jest on świetną okazją do wymiany doświadczeń, poznania osób z całej Polski, a także do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. W tym roku odbędzie się on w terminie 14-18.08.2019 roku w ośrodku Perkoz.

Chcesz współtworzyć to największe cykliczne wydarzenie dla kadry Związku Harcerstwa Polskiego? Nic prostszego!

Kogo szukamy?
– 2 osób do prowadzenia zajęć dla dzieci (zgłoszenia prosimy kierować na maila [email protected]),
– kadry na obóz drużynowych (zgłoszenia prosimy kierować na maila komendanta obozu: [email protected]).

Kadrą na obozie drużynowych mogą zostać osoby, które aktualnie pełnią funkcję drużynowej/drużynowego, mają spore doświadczeni w prowadzeniu jednostki oraz posiadają minimum stopień podharcmistrza (i otwartą próbę harcmistrzowską). Więcej informacji o obozie drużynowych znajdziesz w prezentacji.