Start > Zostań kadrą na Zlocie Kadry

Zostań kadrą na Zlocie Kadry

fot. Karolina Piotrowska
Zostań kadrą na Zlocie Kadry

Zlot Kadry ZHP jest organizowany co dwa lata dla instruktorów naszej organizacji. Jest on świetną okazją do wymiany doświadczeń, poznania osób z całej Polski, a także do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. W tym roku odbędzie się on w terminie 14-18.08.2019 roku w ośrodku Perkoz.

Chcesz współtworzyć to największe cykliczne wydarzenie dla kadry Związku Harcerstwa Polskiego? Nic prostszego!

Kogo szukamy?
– 2 osób do prowadzenia zajęć dla dzieci (zgłoszenia prosimy kierować na maila zlotkadry@zhp.pl),
– kadry na obóz drużynowych (zgłoszenia prosimy kierować na maila komendanta obozu: marcin.bednarski@zhp.net.pl).

Kadrą na obozie drużynowych mogą zostać osoby, które aktualnie pełnią funkcję drużynowej/drużynowego, mają spore doświadczeni w prowadzeniu jednostki oraz posiadają minimum stopień podharcmistrza (i otwartą próbę harcmistrzowską). Więcej informacji o obozie drużynowych znajdziesz w prezentacji.