22 lutego z okazji urodzin założyciela skautingu Roberta Baden-Powella i naczelnej skautki świata Olave Baden-Powell, skautki i skauci na całym świecie obchodzą Dzień Myśli Braterskiej.

Z tej okazji, co roku harcerki i harcerze z całej Polski składają życzenia sobie i swoim środowiskom. Tak samo robią to skautki i skauci z zagranicy. W tym roku dajemy wam okazję do podzielenia się swoimi pozdrowieniami ze znacznie szerszym gronem odbiorców.

1. Jak wziąć udział w akcji?
    Wykonaj własnoręcznie (sam lub z zastępem, drużyną) kartkę z pozdrowieniami z okazji Dnia Myśli Braterskiej.
  2. Zapakuj ją w kopertę i wyślij na adres:
    Główna Kwatera ZHP ul. Konopnickiej 6 00-491 Warszawa z dopiskiem KARTKA NA DMB
  3. Obserwuj nas na Instagramie i Facebooku

Sprawmy, aby tegoroczny Dzień Myśli Braterskiej był jeszcze bardziej przepełniony radością, braterstwem i przyjaźnią!