Główna Kwatera ZHP ogłasza ofertę wakacyjnych praktyk dla członków Związku Harcerstwa Polskiego. Zapraszamy osoby pełnoletnie pragnące zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności i wiedzę na temat funkcjonowania największej organizacji wychowawczej w Polsce.

Oferta jest skierowana do członków ZHP powyżej 18 roku życia, szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej. Młodzi specjaliści mogą rozwijać się w obszarach tematycznych: komunikacja i promocja, finanse i gospodarka, muzeum harcerstwa, administracja i zarządzanie oraz helpdesk/IT.

To wyjątkowe przeżycie jest w zasięgu Twojej ręki! Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś! Wyślij swoją ankietę aplikacyjną na adres [email protected] do 7 czerwca 2019 roku.

Więcej o praktykach:

Program wakacyjnych praktyk ZHP 2019