Od lat, odwiedzając wszelkiego rodzaju konferencje, seminaria i warsztaty przekonujemy się, że problemy i potrzeby dużych hufców znacząco różnią się od tych, z jakimi borykają się pozostałe hufce. Duże hufce liczebnie stanowią ponad 10% Związku Harcerstwa Polskiego, ale jest ich zaledwie nieco ponad 20. W niektórych chorągwiach jest tylko jeden, dwa hufce, które można zaliczyć do dużych, przez co wszystkim nam brakuje skali porównawczej, a także możliwości wymiany doświadczeń.

Postanowiliśmy to zmienić organizując konferencję skierowaną wyłącznie do dużych hufców. Dlatego gorąco zapraszamy Was na organizowaną w dniach 2-4 marca 2018 w krakowskim Podgórzu Konferencję Hufców Plus Size.

DO KOGO JEST KIEROWANA:

Konferencja ma być panelem wymiany doświadczeń instruktorów pełniących wszystkie funkcje, które kształtują i znacząco wpływają na działania hufca. Podczas paneli tematycznych instruktorzy z hufców powyżej 700 osób będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami z osobami na tej samej funkcji z porównywalnych liczebnie hufców na terenie kraju.

PRZYGOTOWALIŚMY PANELE DLA INSTRUKTORÓW:

• Komend szczepów
  • Namiestników
  • Kształceniowców
  • Komendantów hufców
  • Członków komend hufców ds. pracy z kadrą
  • Programowców hufców
  • Członków hufcowych KSI

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

• Zakwaterowanie w szkole,
  • Koszt uczestnictwa zostanie podany do 31 grudnia 2017,
  • Zgłoszenia rozpoczną się 31 grudnia 2017 i zakończą 31 stycznia 2018.

Konferencja objęta została patronatem Centralnej Szkoły Instruktorskiej.

REGULAMIN KONFERENCJI

PROGRAM KONFERENCJI