Weekend programowy nadchodzi! 4-5 marca 2017 roku w Warszawie odbędą się dwa wydarzenia skierowane dla kadry programowej naszej organizacji.

Impuls 3.0

Trzecia edycja konferencji obędzie się 4 marca w całkowicie odmienionej formie. Z dotychczasowej konferencji zamieni się na harcerską grę konferencyjną. Jak to będzie wyglądać w praktyce? Zaczniemy od panelu konferencyjnego, który poruszy cztery kontrowersyjne tematy. Jego zadaniem jest „zmącenie wody” i pokazanie, że można stawiać odważne pytania i szukać na niejednoznacznych odpowiedzi. Jak przystało na konferencję, ten etap zakończy dyskusja. Następnie spotykamy się w zupełnie nowym formacie. Od tej pory Impuls zmienia się w grę konferencyjną. Uczestnicy w trakcie paneli odpowiedzą na cztery harcerskie dylematy strategiczne. Każdy z obecnych będzie miał możliwość wzięcia udziału w dwóch grach.

Podczas Impulsu 3.0 przedyskutujemy obecny stan systemu metodycznego i wychowawczego. Przeanalizujemy nasze wartości i postawimy kolejne cele. Zastanowimy się kto tworzy program – jaka powinna być relacja między programem zastępów, a programem drużyny.

INSPiRADA 3.0

Wspierasz programowo drużynowych? Koniecznie zarezerwuj 5 marca!

INSPiRADA to wydarzenie skierowane do namiestników, programowców hufców, szefów i członków referatów. Celem warsztatów jest pogłębienie wiedzy i umiejętności wsparcia programowego drużynowych. Podczas warsztatów kładziemy nacisk na pracę w małych grupach i intensywną wymianę doświadczeń.

Tegoroczne warsztaty poruszą zagadnienia takie jak:

* Proces planowania pracy programowej w Hufcach

* Jednostki odpowiadające za wsparcie drużynowego w Hufcach

* Obszary wsparcia programowo-metodycznego drużynowych w Hufcach

Zgłoś się na konferencję i warsztaty!

Już teraz wpisz konferencję Impuls i warsztaty INSPiRADA w swój kalendarz i zainspiruj się programem w ZHP!

Koszt każdego z wydarzeń to 30zł. Uczestnictwo w całym weekendzie programowym wynosi 45zł.

Płatność przelewem:

Tytuł: DSCZ – Weekend Programowy – Imię Nazwisko