Główna Kwatera ZHP ogłasza nabór zastępów harcerek i harcerzy, którzy wezmą udział w uroczystościach rocznicowych z okazji 72. rocznicy wyzwolenia nazistowskich obozów systemu Mauthausen-Gusen w Austrii.

Poszukujemy 3 zastępów, liczących po 7 osób (6 harcerzy starszych/wędrowników w wieku 13-21 lat + 1 pełnoletni instruktor ZHP),

Czas trwania wyjazdu: 4 – 9 maja 2017 r. (wyjazd autokarem z Warszawy w godzinach popołudniowych 4 maja 2017 r., powrót do Warszawy w godzinach przedpołudniowych 9 maja 2017 r.),

– w czasie wyprawy do Austrii uczestnicy mają zapewniony transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie oraz wyprawkę uczestnika,

– każdy uczestnik wpłaca dodatkową składkę zadaniową w wysokości 240,00 zł, po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu.

Zgłoszenia zastępów wg załączonego wzoru należy przesłać droga elektroniczną na adres [email protected] do dnia 9 kwietnia 2017 r.

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 10 kwietnia 2017 r.

zgloszene_zastepu