Zakończyła się największa impreza dla Harcerzy Starszych tego roku!

Urokliwa Korzkiew ugościła 250 Harcerzy Starszych z całej Polski. Podczas zlotu, czekało na nich wiele zadań do wykonania, ale też mnóstwo atrakcji, z których chętnie korzystali. Ostatnie pięć dni z pewnością zostaną w pamięci uczestników tegorocznej edycji PZHS.

Głównym zadaniem uczestników zlotu było rozwiązanie zagadki kryminalnej związanej z zaginięciem pewnego pisarza. Oczywiście Harcerze Starsi poradzili sobie z nią bez problemu! Choć pogoda nie zapowiadała się zbyt dobrze, słońce świeciło niemal przez cały zlot. Po oficjalnej ceremonii zamknięcia odbył się zlotowy festiwal kolorów, który zamienił pole zlotowe w wielobarwną „harcmiejscówkę”.

Podczas apelu kończącego PZHS podsumowane zostały wszystkie osiągnięcia uczestników – wręczono wiele nagród za aktywności zlotowe. Po zakończeniu PZHS można śmiało stwierdzić, że jest to najlepsze wydarzenie dla Harcerzy Starszych!

Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Relację z wydarzenia możecie zobaczyć w całości na FanPage PZHS.