W czwarty, przedostatni dzień PZHS z samego rana harcerze ruszyli do pobliskiego Krakowa, gdzie czekała na nich kolejna gra. To najlepszy sposób na zwiedzenie tego miasta. W samo południe na Rynku Głównym odbył się flashmob.

Po skończonej grze terenowej na uczestników czekała kolejna atrakcja – zwiedzanie najciekawszych krakowskich muzeów. Harcerze mieli okazję zobaczyć wystawy w Muzeum PRL-u, Collegium Maius UJ i Fabryce Schindlera. Muzeum AK przygotowało dla uczestników PZHS  specjalną prelekcję wraz ze zwiedzaniem.

Wieczór był zdecydowanie najbardziej energetycznym momentem dnia! Wszyscy mieli okazję pobawić się w rytmie fantastycznej muzyki! Wystąpili: SWEET MOLLY, Hubi Gie oraz Witek. Festiwal kolorów zamienił oficjalne zakończenie w radosną feerię barw.

Relację z wydarzenia możecie śledzić na:
FanPage PZHS
Snapchacie zhp_pl