Pomaganie – masz to we krwi! Pod tym właśnie hasłem rusza kolejna edycja wszystkim już znanej KROPLI KRWI na DMB!

Już po raz czwarty chcemy pomóc w popularyzacji idei, jaką jest krwiodawstwo! Jaki inny dzień jest ku temu lepszy niż Dzień Myśli Braterskiej? My, harcerze, każdego dnia działamy na rzecz drugiego człowieka i pełnimy stałą służbę, jednak w ten dzień spróbujmy zachęcić do tego większą rzeszę ludzi.

Hufiec ZHP „Podlasie” w Siedlcach rozpoczyna symboliczną akcję Kropla Krwi na DMB (szczegóły w wydarzeniu na facebooku). Zapraszamy do udziału wszystkich pełnoletnich członków ZHP oraz przyjaciół harcerstwa. W trakcie poprzednich edycji 145 uczestników oddało 58 litrów krwi.

Ubierzcie się w mundury i drużyną, patrolem, a nawet i całym wędrowniczym pionem idźcie do najbliższego punktu krwiodawstwa i oddajcie krew. Dla Was to tylko kilka kropel, które mogą uratować życie! Zróbcie sobie zdjęcie, dajcie światu uśmiech i świadectwo Waszej działalności, zachęcając tym samym innych. Wykonane fotografie prześlijcie do nas lub wstawcie na stronę wydarzenia. Akcja trwa do 26 lutego.

Więcej informacji: [email protected]

Pokażmy jaka drzemie w nas ogromna siła! Pokażmy, że POMAGANIE MAMY WE KRWI! Liczymy na Was. Do zobaczenia w punktach krwiodawstwa!