Wydział Wsparcia Specjalnościowego GK ZHP zaprasza na weekend specjalnościowy, który odbędzie się w styczniu 2017 roku. Konferencja oraz warsztaty mają służyć wymianie doświadczeń wśród instruktorów zajmujących się harcerską pracą ze specjalnościami, oraz wspomagać ich w dalszej pracy.

Organizatorzy: Wydział Wsparcia Specjalnościowego GK ZHP

Cele konferencji:
– Odpowiedź na pytanie: jak pracować z obszarem specjalności w hufcach?
– Pogłębienie wiedzy z zakresu rozwoju instruktora specjalnościowego.
– Dyskusja na temat imprez dla specjalnościowców i udział specjalności w imprezach harcerskich.
– Przedstawienie zarysu działania jednostek specjalnościowych oraz pracy z nimi.

Cele warsztatów:
– Nauka planowania pracy jednostki specjalnościowej.
– Zaznajomienie ze sposobami pozyskiwania wsparcia dla działalności jednostki specjalnościowej.
– Ukazanie sposobów pracy z konkretną specjalnością.

Warunki uczestnictwa: uzupełnienie formularza zgłoszeniowego do 20 grudnia 2016 r. oraz wpłata wpisowego w terminie do 1 stycznia 2017 r.

Miejsce konferencji, oraz warsztatów: Fundacja Marzyciele i Rzemieślnicy na ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Termin konferencji: 7.01.2017
Termin warsztatów: 8.01.2017

Koszt:
Jedno wydarzenie –  40 zł
Oba wydarzenia – 65 zł

Organizatorzy zapewniają: obiad, przerwę kawową, nocleg, materiały oraz upominek.