Konkurs „Młody Film” w ramach 43. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach

Zadaniem konkursowym jest stworzenie maksymalnie dwuminutowego filmu na temat „Obudź w sobie Artystę„, zgodnie z własną wizją i w dowolnej technice. Pracę konkursową stanowi film stworzony przez osobę (lub zespół), która nie ukończyła 18 roku życia. Prace konkursowe w formacie .mp4 lub .mov przesyłać należy do 31 maja 2016 roku za pośrednictwem aplikacji zgłoszeniowej dostępnej na stronie internetowej festiwalu.

Prezentacja prac konkursowych, rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas 43. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej (dokładny termin zostanie podany na stronie internetowej konkursu w terminie do 31 maja). Do wygrania atrakcyjne nagrody, m. in. kamera GoPro 4.

Zapraszamy do udziału!