Do udziału w zlocie skautowym i skautowym forum młodzieży w Ugandzie, które odbędą się w dniach 18–28 sierpnia 2015 r. zgłosiło się 15 osób. Ze względów formalnych (braki w dokumentach) odrzucono dwa zgłoszenia. Kwalifikacja kandydatów odbyła się na podstawie informacji zawartych w ankietach zgłoszeniowych oraz udzielonych im rekomendacji. W przedsięwzięciu wezmą udział następujące osoby:

• hm. Julianna Zapart – Chorągiew Dolnośląska
  • phm. Tomasz Dobrzański – Chorągiew Ziemi Lubuskiej
  • pwd. Monika Adamczyk – Chorągiew Opolska
  • pwd. Aleksandra Kominiak – Chorągiew Łódzka
  • HR Łukasz Gołek vel Amroziak – Chorągiew Łódzka
  • ćw. Konrad Kmieć – Chorągiew Gdańska

Zwycięskiej szóstce gratulujemy i ogłaszamy początek intensywnych przygotowań do zlotu i forum, których celem będzie reprezentowanie Polski i ZHP podczas tych przedsięwzięć na jak najwyższym poziomie i nawiązanie kontaktów, które przyczynią się do rozwoju współpracy zagranicznej na różnych szczeblach naszej organizacji.

Wszystkim uczestnikom postępowania rekrutacyjnego dziękujemy. Druhny i druhowie,  doceniamy wysiłek, który włożyliście w przygotowanie zgłoszeń. Życzymy wam udanych przedsięwzięć współpracy międzynarodowej w przyszłości.

Czuwaj!

Ewa Lachiewicz-Walińska