Masz jeszcze możliwość zgłoszenia się na IV Zlot Kadry ZHP! Bądź z nami na największym ogólnopolskim spotkaniu szkoleniowym dla kadry Związku Harcerstwa Polskiego. W dniach 26-30 sierpnia 2015 roku w Gorzewie spotka się blisko 700 osób, bądź jedną z nich!

Tylko do 23 czerwca możesz się zgłosić na jeden z trzech szlaków: żółty, czerwony, błękitny.

Czerwony

Szlak dla instruktorów zajmujących się programowym wspieraniem drużynowych w codziennej pracy. Celem tego szlaku jest przekazanie jego uczestnikom wiedzy i umiejętności z zakresu praktycznej, skutecznej i rzeczywistej pracy wspierającej działania drużynowych.

Żółty

Szlak dla aktualnych lub potencjalnych skarbników lub księgowych. Szkolenie dla skarbników i księgowych hufca, obejmujące m.in. kwestie analizowania finansowego, budżetowania, planowania strategicznego, polityki finansowej, nadzoru nad majątkiem oraz pozyskiwania środków.

Błękitny

Szlak dla harcmistrzów i osób z otwartą próbą harcmistrzowską. Zapraszamy na harcmistrzowską wędrówkę szlakiem intelektualnej przygody. Dołączcie do nas, jeśli chcecie czynnie uczestniczyć w budowaniu wizji harcerstwa. Podczas tegorocznego zlotu zmierzymy się z iście harcmistrzowskimi wyzwaniami – wspólnie wypracujemy wizję stale rozwijanego i stymulującego wychowawczo programu naszej organizacji.

Każdy, kto zgłosi się na IV Zlot Kadry powinien od razu dokonać wpłaty w wysokości 170 zł (szlak czerwony i żółty) lub 150 zł (szlak błękitny)

Zgłoszenia za pośrednictwem strony