Rekrutacja uzupełniająca do Zespołu Projektu Jamboree 2023 zakończona

W ciągu dwóch tygodni na ogłoszenia rekrutacyjne odpowiedziały 42 osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu przygotowującego kandydaturę Polski do organizacji Jamboree w 2023 roku. Największą popularnością cieszyła się grupa robocza Komunikacji i promocji, do którego zgłosiło się aż 18 osób. W kwietniu i maju prowadzone będą rozmowy z kandydatami, a wybrane osoby już w czerwcu spotkają się z całym Zespołem Projektu Jamboree 2023 na kwartalnym spotkaniu.

Zgłosiłem się do Zespołu i co dalej?

Do 19 kwietnia zostaną przeprowadzone wstępne rozmowy telefoniczne z kandydatami, kolejnym etapem będą rozmowy kandydatów z szefami Zespołów, do których prowadzona jest rekrutacja. Do 10 maja członkowie Zespołu Kadr i Wsparcia Wolontariuszy otrzymają od szefów rekomendacje dotyczące przyjęcia poszczególnych osób do Zespołów, które następnie zostaną przekazane kandydatom. Na najbliższym spotkaniu Zespołu Projektu Jamboree 2023, które odbędzie się w dniach 12-14 czerwca w Warszawie, Zespół spotka się już w powiększonym składzie.

Garść statystyk na temat rekrutacji:

• 42 zgłoszenia (łącznie),
  • 21 zgłoszeń do Grupy roboczej COM Komunikacja i promocja
  • 18 zgłoszeń do Grupy roboczej HRV Kadry i Wsparcie Wolontariuszy
  • 3 zgłoszenia do Grupy roboczej ICG Międzynarodowa Grupa Kontaktowa

Najbardziej aktywne chorągwie:

• Chorągiew Gdańska ZHP – 7 zgłoszeń,
  • Chorągiew Stołeczna ZHP – 5 zgłoszeń.