Związek Harcerstwa Polskiego jest liczącą ponad 105 tys. członków organizacją wychowawczą dla dzieci i młodzieży. Realizujemy projekty ogólnopolskie, które tworzą warunki do wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Stawiamy na pracę zespołową, indywidualne podejście i samodzielność.

Preferowany czas wykonywania pracy: pełen etat

Widełki wynagrodzenia przy umowie o pracę: 5000 – 6300 zł brutto

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

• Przygotowanie i tworzenie dokumentacji szczebla centralnego;
  • Prowadzenie dokumentacji i rozliczeń finansowych szczebla centralnego;
  • Współpraca z koordynatorami programu na szczeblu wojewódzkim;
  • Współpraca z koordynatorami z innych organizacji harcerskich i skautowych;
  • Tworzenie procedur i standardów dokumentacji dla organizacji;
  • Przygotowywanie sprawozdania z realizacji zadania szczebla centralnego i całej organizacji;
  • Wsparcie szczebla wojewódzkiego w miejscu prowadzenia działalności (wizyty do chorągwi);
  • Współpraca z Narodowym Instytutem Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego;
  • Wsparcie działań Wydziału Finansowania Organizacji dotyczących innych projektów i programów.

Mile widziane:

• Doświadczenie w przygotowywaniu wniosków i/lub koordynowaniu projektów, w tym ze środków unijnych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Wymagania:

• Posiadanie stopnia instruktorskiego ZHP;
  • Umiejętność formułowania pism urzędowych i formalnych wiadomości email;
  • Znajomość dokumentów programu ROHiS (program, regulamin, wytyczne dotyczące promocji – dostępne na stronie NIW-CRSO);
  • znajomość pakietu Office;
  • samodzielność i umiejętność podejmowania własnej inicjatywy;
  • umiejętność organizacji pracy własnej i umiejętność zarządzania projektem;
  • zdolność do pracy nad kilkoma projektami równocześnie;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków;
  • kultura osobista i komunikatywność na wysokim poziomie;
  • umiejętność działania pod presją czasu.

Oferujemy:

• Praca w młodym, dynamicznym zespole;
  • Pełne wyzwań środowisko pracy;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Możliwość korzystania z pakietu MultiSport;
  • Możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju;
  • Biurko w samym sercu Warszawy (okolice Placu Trzech Krzyży) z możliwością częściowej pracy zdalnej;
  • Narzędzia do pracy;
  • Dogodną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B).

Wymagane dokumenty i oświadczenia: CV i list motywacyjny – zawierające informacje o posiadanym doświadczeniu

Termin i miejsce składania dokumentów: 2 lipca 2023 r., do godziny 23:59 na maila [email protected]

Klauzula dla osób ubiegających się o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Związek Harcerstwa Polskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa („ZHP”). Może Pan/Pani kontaktować się z ZHP również pod adresem e-mail: [email protected] oraz pod numerem telefonu: +48 22 339 0645 albo bezpośrednio z wyznaczonym przez ZHP inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: [email protected] oraz numerem telefonu: + 48 888 942 222. Pana/Pani dane osobowe, o których podanie prosimy w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli dobrowolnie i z własnej inicjatywy poda Pan/Pani jeszcze inne dane, wysyłając je do ZHP jednoznacznie potwierdza pan/i zgodę na ich przetwarzanie przez ZHP do celów tej rekrutacji. Jeżeli chce Pan/Pani wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska pracy w ZHP, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Pana/Panią zgody, która powinna brzmieć następująco:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Związek Harcerstwa Polskiego danych osobowych zawartych w załączonym CV oraz w innych dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska pracy”.

Pana/Pani dane osobowe będziemy przetwarzać wyłącznie w celu:

• przeprowadzenia rekrutacji na niniejsze stanowisko pracy w ZHP; dane będą przechowywane do podjęcia przez ZHP decyzji w sprawie obsadzenia wakującego stanowiska pracy, a jeżeli jeszcze przed jego obsadzeniem okaże się, że Pana/Pani kandydatura nie zostanie przyjęta – do podjęcia przez ZHP decyzji o nieprzyjęciu Pana/Pani kandydatury;
  • przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska pracy w ZHP; dane będą przechowywane przez jeden rok od wyrażenia zgody.

Może Pan/Pani w dowolnym momencie wycofać wyrażone zgody, kontaktując się w tym celu z ZHP albo bezpośrednio z wyznaczonym przez ZHP inspektorem ochrony danych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody nie może powodować jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

Ma Pan/Pani również prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia ich przetwarzania. Pełną informację o wszystkich przysługujących Panu/Pani prawach uzyska Pan/Pani na zhp.pl/rodo