Start Aktualności Czas na nową przygodę! Materiały dla drużynowych

Czas na nową przygodę! Materiały dla drużynowych

fot. Maciej Kołek, Piotr Rodzoch

Droga Druhno Drużynowa, Drogi Druhu Drużynowy!

Oddajemy w Wasze ręce pakiet materiałów graficznych, które możecie wykorzystać podczas naborów w Waszych środowiskach.

Znajdziecie w nim materiały graficzne podzielone na 4 kategorie:

• Harcerze w mundurach,
  • Przygoda – młodzi,
  • Przygoda – starsi,
  • Wodniacy.

Jeżeli nie masz konta ezhp (zhp.net.pl) – kliknij tutaj!

W każdej kategorii przygotowaliśmy dla Was cover photo na facebookowe fanpage, zdjęcie na instagram, plakat, który możecie sobie wydrukować w domu (ma format a3) i powiesić w miejscu, w którym działacie oraz ulotkę, którą można rozdać rodzicom np. podczas pierwszej wywiadówki.

Stworzyliśmy dla Was naklejki i wzory buttonów, które możecie wykorzystać podczas akcji naborowej.

Mamy nadzieję, że spodobają Wam się rzeczy, które dla Was przygotowaliśmy.

Dodatkowo zachęcamy Was do zerknięcia do “Wrześniowego poruszenia”, czyli poradnika poświęconego przygotowaniu akcji naborowej.

Życzymy Wam dużo siły i motywacji do działania na początku tego nowego roku harcerskiego!

Materiały zostały przygotowane przez uczestniczki programu Wakacyjnych Praktyk w Głównej Kwaterarze ZHP – Martynę Kowacką i Zuzannę Wolną.