Zbliża się Dzień Myśli Braterskiej – czas, kiedy skauci na całym świecie kierują myśli ku swoim bratnim duszom. Na znak pamięci i przyjaźni organizujemy spotkania i przesyłamy sobie pozdrowienia.

Wiele razy, kiedy opowiadamy przyjaciołom o naszych harcerskich przygodach, dodajemy „Szkoda, że was tam nie było!”.
W lipcu ubiegłego roku w Lidzbarku Welskim Druhna Naczelniczka rzuciła tysiącowi harcerzy z całej Polski inspirujące hasło: „W przyszłym roku zabierzcie ze sobą przyjaciół”.

Odpowiadając na ten apel, organizatorzy Rajdu Grunwaldzkiego przygotowali promocję „Zaproś przyjaciela” i zachęcają, byście wraz z pozdrowieniami z okazji Dnia Myśli Braterskiej przesłali Waszym przyjaciołom zaproszenie do rozpoczęcia harcerskiego lata 2014 wspólną przygodą na Rajdzie Grunwaldzkim.

Jak to działa? Jeżeli zaprosicie do udziału w RG14 inny patrol, reprezentujący drużynę, która nie uczestniczyła dotychczas w Rajdzie Grunwaldzkim, a przy tym żaden z członków zapraszanego patrolu nie brał dotąd udziału w tym rajdzie – odpłatność dla członków obu Waszych patroli wyniesie tylko 33 zł od osoby – czyli połowę normalnej stawki. Promocja dotyczy patroli, które zgłoszą się najpóźniej do północy w dniu 22 lutego 2014 r.

Szczegóły na stronie rajdgrunwaldzki.zhp.pl w zakładce „Regulamin”.

pwd. Bartłomiej Walkowski
rzecznik prasowy RG2014