W dniach 21-23 marca w Kielcach miała miejsce kolejna edycja warsztatów na temat PR, promocji i nowoczesnej komunikacji – PR LAB. 56 uczestników z całej Polski uczestniczyło w warsztatach, których celem było poznanie efektywnych metod promowania harcerstwa i budowy marki ZHP.

Podczas marcowego weekendu uczestnicy PR LAB mieli szansę podnieść swoje umiejętności z zakresu tworzenia odpowiednich fotografii, realizacji i postprodukcji filmowych, zarządzania internetowymi mediami społecznościowymi, nawiązywania współpracy z lokalnymi mediami, czy świadomego tworzenia własnego wizerunku.  Oprócz części praktycznej na warsztatach nie zabrakło wieczornych prelekcji związanych z repozycjonowaniem marki ZHP, harcerskiej estetyki, czy kultury naszej organizacji.

W pełni zgadzam się ze wspomnieniami Jakuba Fiegi ze Starachowic: „Na zajęciach mogliśmy zdobyć umiejętności, które przydadzą nam się w promocji drużyny, hufca i całego ZHP. Niewątpliwie największym przeżyciem podczas tego weekendu była transmisja na żywo ZHP360. Mogliśmy dowiedzieć się jak wiele osób potrzeba do przeprowadzenia profesjonalnej relacji i wziąć w niej czynny udział. Dla mnie godzina transmisji była dużym stresem, który jednak po udanym zakończeniu przerodził się w niezwykłą satysfakcję”.

Zobacz naszą transmisję, a także klip nakręcony za kulisami.

Za nami już PR LAB w Krakowie i Kielcach. Jednak to nie koniec. Kolejne edycje warsztatów planowe są na terenie całej Polski. Dlatego też nie zwlekaj i sprawdź kiedy PR LAB zawita do Twojego miasta!

Grzegorz Zieliński z Hufca ZHP Puławy
uczestnik PR LAB Kraków i PR LAB Kielce