W programie opowieści kobiet, pracujących w dużej firmie, a także możliwość zobaczenia na żywo jak wygląda ich codzienna praca. W spotkaniu weźmie udział 10 wolontariuszek z MetLife, co da każdej uczestniczce możliwość niemal indywidualnej rozmowy, sprzyjającej zadawaniu wszelkich nurtujących pytań.

Spotkanie jest częścią inicjatywy zwanej „Service Day”, organizowanej przez MetLife i Girl Scouts of the USA od lat. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie to będzie odbywać się w Europie. Podczas „Service Day” pracowniczki firmy pełnią służbę na rzecz dziewcząt, dzieląc się własnym doświadczeniem.

Spotkania odbędą się 26.11 oraz 27.11 (do wyboru) w godzinach 10.30-14.00 w siedzibie MetLife na ulicy Przemysłowej 26 w Warszawie. Zapewniamy zwrot kosztów podróży na podstawie biletów komunikacji publicznej, ubezpieczenie oraz posiłek na miejscu.

Uczestniczki spotkania otrzymają również jedną z plakietek projektu „Ekonomia jest kobietą”!

Pytania oraz zgłoszenia harcerek na adres [email protected]  lub pod numerem 601889788 do 17 listopada.

Czuwaj!

hm. Anna Książek

koordynatorka projektu „Ekonomia jest kobietą”