Do czwartku 3 kwietnia można zgłaszać się do udziału w Konferencji Instruktorskiej „Kształcenie i praca z kadrą w ZHP”, która odbędzie się w weekend 12 i 13 kwietnia 2014 r. w Warszawie.

Konferencję organizują Chorągwiana Szkoła Instruktorska „Iluminacja” wraz z Komendą Chorągwi Stołecznej, Centralną Szkołą Instruktorską oraz Wydziałem Pracy z Kadrą i Wydziałem Programowym GK ZHP. Organizatorzy zapraszają do udziału instruktorów – kształceniowców, w szczególności członków hufcowych i chorągwianych zespołów kształcenia oraz członków komend hufców i komend chorągwi odpowiedzialnych za kształcenie i pracę z kadrą.

Celem konferencji jest zaprezentowanie dobrych praktyk kształceniowych i przedstawienie najnowszych tendencji w kształceniu kadry. W jej ramach odbywać się będą sesje plenarne i dyskusje, a także sesje plakatowe, podczas których osoby chcące podzielić się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami będą mogły zaprezentować swoje wystąpienie w formie plakatu.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, przy Pl. Bankowym 3/5 w Warszawie, a koszt udziału w niej wynosi 65 zł.

Dokładniejsze informacje na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej www.lux.stoleczna.zhp.pl

phm. Michał Piotrowski

Instruktor Wydziału Komunikacji i Promocji GK ZHP