Chorągiew Mazowiecka ZHP zaprasza serdecznie na trasy XXXVII Rajdu Wisła. Jest to możliwość by na pięknej mazowieckiej ziemi przeżyć wielką harcerską przygodę, obcując z przyrodą, tradycją i współczesnością. By poprzez zabawę, grę, wyczyn sprawdzić swoją wiedzę i harcerskie umiejętności i spędzić radosne chwile w gronie zaprzyjaźnionej harcerskiej braci, przy rytmach turystycznej piosenki.

Każda trasa ma swój własny, niepowtarzalny klimat. Przywołując czasy II wojny światowej, osoby ważne dla mazowieckiego harcerstwa czy wcielając się w postacie z kart ksiąg fantasy chcemy zapewnić niesamowite harcerskie przygody. Tradycją stała się już trasa motocyklowa prowadzona przez ks. phm. Jarosława Cichockiego – kapelana Chorągwi.

Podczas podsumowaniu rajdu, w sobotni wieczór w gorzewskim amfiteatrze będzie można posłuchać koncertu Wolnej Grupy Bukowiny.

Rajd organizowany jest przez Chorągiew Mazowiecką ZHP, przy współpracy Referatów Metodycznych oraz Hufca Płock, „Mazowsze” Płock oraz Sochaczew.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Regulamin oraz karty zgłoszeniowe znajdują się na stronie: http://www.wisla.mazowiecka.zhp.pl/

phm. Katarzyna Roguszewska

Chorągiew Mazowiecka ZHP