Zapraszamy do udziału w marcowych konkursach organizowanych w ramach propozycji programowej "Chcę wiedzieć więcej niż wiem, umieć więcej niż umiem".

Konkurs dla zuchów i harcerzy:

Zbliża się pierwszy dzień wiosny, podczas którego zwyczajowo topi się lub pali Marzanny. Aby jednak nie zanieczyszczać środowiska, mamy dla Was propozycję: stwórzcie Marzannę o wysokości 1-2 m, składającą się wyłącznie z naturalnych, ekologicznych elementów. Następnie wykonajcie jej zdjęcia (maksymalnie 5) i prześlijcie na adres [email protected] do 10 kwietnia. W tytule wiadomości wpiszcie pełną nazwę gromady/drużyny.

Konkurs dla harcerzy starszych, wędrowników i zespołów instruktorskich:

Wiosna, to czas, w którym wszystko budzi się do życia. W związku z tym mamy dla Was wiosenną propozycję: podczas zbiórki lub samodzielnie w domu wykonajcie co najmniej jedną budkę lęgową dla ptaków. Następnie przymocujcie ją w odpowiednim miejscu, sfotografujcie i prześlijcie 3-5 zdjęć na adres [email protected] do 10 kwietnia, w tytule wiadomości wpisując pełną nazwę drużyny/zespołu. Liczymy na Waszą kreatywność.

pwd. Dominika Hebda

współpracownik Wydziału Programowego GK ZHP