Druhny i druhowie!

To już ostatni moment, żeby zgłosić się do udziału w Konferencji Instruktorskiej „Prawo Harcerskie jako system wartości” organizowanej przez Radę Naczelną ZHP w Warszawie 25 października 2014!

Do dyskusji na temat Prawa Harcerskiego zobowiązał nas ostatni Zjazd ZHP. Druga z cyklu (po Krakowie we wrześniu) konferencja„W kręgu Rady”,  która odbędzie się w Warszawie, będzie kolejną okazją do zastanowienia się nad tym, jaką chcemy być organizacją, kogo chcemy wychować i jakiej oczekujemy od naszych instruktorów postawy moralnej w drugim stuleciu harcerstwa, zanim odpowiemy na pytania, czy w Prawie Harcerskim potrzebne są jakiekolwiek zmiany.

Zachęcamy do udziału w konferencji instruktorów nie tylko z Warszawy, ale i z innych chorągwi.

Czuwaj!

hm. Marian Antonik