Dzięki grantowi uzyskanemu od Amerykańskich Skautek z GSUSA rozpoczynamy roczny projekt dotyczący szeroko pojętej edukacji ekonomicznej (w tym odpowiedzialna konsumpcja, filantropia, przedsiębiorczość, zarządzanie pieniędzmi, planowanie własnej przyszłości zawodowej i inne) skierowany głównie do harcerek ze wszystkich czterech grup metodycznych.

W rezultacie projektu przynajmniej 1000 dziewczyn weźmie udział w proponowanych przez nas działaniach (zbiórki, imprezy, zadania indywidualne) dotyczących tematyki ekonomicznej.

W związku z tym zapraszam do współpracy wędrowniczki i instruktorki zainteresowane współtworzeniem projektu i własnym rozwojem. Poszukuję osób do zadań związanych z:

• przygotowaniem materiału metodycznego
  • prowadzeniem zbiórek i współtworzeniem imprez
  • rekrutacją uczestniczek projektu, a także liderek i wolontariuszek
  • promocją projektu
  • pozyskiwaniem sojuszników w postaci innych organizacji pozarządowych, szkół, firm, a także potencjalnych sponsorów
  • koordynowaniem działań w poszczególnych województwach/miastach

Osoby zainteresowane współtworzeniem projektu zachęcam do kontaktu: [email protected], 601 889 788. Zgłoszenia do 7 września.

hm. Anna Książek

koordynatorka projektu