Komendantki i komendanci! To ostatni dzwonek, by wpisać swoje przedsięwzięcia do kalendarza ZHP 2013/2014!

Główna Kwatera ZHP przygotowuje kolejną edycję kalendarza ZHP 2013/2014. Pragniemy, by znalazły się w nim wszystkie ogólnopolskie propozycje rajdów, biwaków, zlotów, festiwali i szkoleń. Prosimy wszystkie harcerskie komendy oraz organizatorów wydarzeń o uzupełnienie poniższej ankiety wyłącznie i wpisanie przedsięwzięcia o charakterze ogólnopolskim lub regionalnym otwartym dla wszystkich członków ZHP.

Obecnie składamy kalendarz, więc zgłoszenia można wysyłać do NIEDZIELI 15 WRZEŚNIA. GK ZHP zastrzega sobie prawo nanoszenia zmian oraz selekcji zgłoszonych przedsięwzięć.

Dzięki kalendarzowi ZHP drużynowi będą mieli szansę skorzystania z pełnej oferty programowej ZHP. Nie zwlekaj – wpisz, czego nie można przegapić w nadchodzącym roku harcerskim!

Podgląd wpisanych wydarzeń

Zgłoś wydarzenie