Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej, Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego oraz Fundacja Schronisko Głodówka zapraszają instruktorów ZHP na studia podyplomowe pn. "Finansowe i prawne aspekty zarządzania organizacją pozarządową". Zajęcia odbywać się będą w schronisku Głodówka w Bukowinie Tatrzańskiej oraz w siedzibie uczelni w Bielsku-Białej.

Absolwenci studiów otrzymają: dyplom ukończenia studiów, zaświadczenie ukończenia kursu trenerskiego, zaświadczenie ukończenia kursu kadry kształcącej oraz zaświadczenie ukończenia kursu komendantów hufców. Dla uczestników studiów przewidziano także możliwość ukończenia, na preferencyjnych warunkach, kursu kierowników ds. bezpieczeństwa imprez masowych.

Rozpoczęcie studiów – koniec marca 2013
Czas trwania studiów – 2 semestry.
Koszt studiów – 2500 zł.
Koszt tygodniowego pobytu na Głodówce (podczas zajęć) dla instruktorów ZHP – 150 zł (nocleg z wyżywieniem)

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów na studia oraz harmonogramu zajęć można uzyskać telefonicznie pod numerem tel. 33/ 829 72 19 lub wysyłając maila pod adres: [email protected].

Osoby odpowiedzialne za studia:

Kierownik studiów – dr Janusz Okrzesik, Wyższa Szkoła Finansów i Prawa, [email protected]
hm. Marian Antonik – Fundacja Harcerstwa Polskiego Schronisko Głodówka, tel. 662 277 577 [email protected]

Anna Zalewska
asystentka Naczelnika ZHP