Druhu, Druhno! Wciąż masz szansę spotkać się w gronie instruktorów ZHP z całej Polski na jedynej imprezie wyłącznie dla kadry. Wejdź na stronę www.zlotkadry.zhp.pl i przekonaj się, że ta harcerska przygoda nie może Cię ominąć.

Termin zgłoszeń został wydłużony do 31 lipca!

Zlot Kadry ZHP to zgrupowanie obozów Letniej Akcji Szkoleniowej, Zlotu Kadry Wspierającej oraz Zlotu Drużynowych. Sam decydujesz czy chcesz się rozwijać instruktorsko, czy podwyższać poziom sprawowanej przez siebie funkcji. Samodzielnie wybierasz warsztaty z tematów, które interesują Cię najbardziej.

"Kreatywność + innowacja = nowa jakość w ZHP!" – pod takim hasłem organizatorzy zapraszają na Zlot. Czy tak będzie, przekonamy się już niedługo, natomiast już teraz na pewno wiemy, że nie zawiedzie Cię atmosfera gdyż w gronie harcerzy zawsze jest wspaniale!

phm. Agata Grzywacz

rzecznik prasowy ZHP