Chcesz poznać skautów z Niemiec i przeżyć międzynarodową przygodę? Ta wiadomość jest dla Ciebie i Twojej drużyny. Zgłoś się! Wpisowe jedynie 125 zł!

Zespół ds. organizacji niemieckojęzycznych Wydziału Zagranicznego GK organizuje wyjazd reprezentacji ZHP na zlot zaprzyjaźnionej niemieckiej organizacji skautowej DPSG. Zlot nazywa się Pfingstlager Westernohe i odbywa się w Zielone Świątki. Wyjazd nastąpi 16 maja wieczorem, powrót w nocy z 21 na 22 maja. Wyjedziemy prawdopodobnie z Poznania zamówionym autokarem, który dowiezie nas na miejsce zlotu, czyli do bazy DPSG w Westernohe. Autokar zabierze 30 osób, dlatego dążymy do stworzenia trzech patroli 10-osobowych. Zgłoszenia do 15 kwietnia.

Pamiętaj! Wpisowe tylko 125 zł.

Zobacz film z zeszłorocznego zlotu!

Więcej na www.skauting.zhp.pl oraz stronie zlotu www.westernohe.org/zelten/pfingsten/

hm. Piotr Miara
szef zespołu ds. organizacji niemieckojęzycznych
Wydział Zagraniczny GK