Nieubłaganie czas mija, dzisiaj zakończą się wakacje, a 2 września wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, rozpocznie się nowy rok harcerski. Pora więc na pisanie programów pracy drużyn, a nawet na kończenie pracy nad nimi.

Aby tym co nie zaczęli jeszcze pracy a tym co już są na finiszu, ale jeszcze chcą spojrzeć na swoje programy i może coś ich zainspirować, zamieszczamy na naszych stronach skrypt "Jak pisać program?". Jest to materiał, który opracował ZKK Hufca Warszawa- Mokotów w 2007 roku, materiał ten podległ już ewaluacji i poprawom.

Zachęcam do korzystania z niego i życzę miłej pracy nad programami i z programami a dokładniej z ich realizacją na zbiórkach. Powodzenia w realizacji celów wychowawczych w roku harcerskim 2013/2014.

hm. Emilia Kulczyk
członkini GK ZHP