W imieniu komitetu organizacyjnego i Ośrodka Perkoz zapraszamy na jubileuszową zbiórkę z okazji 30-lecia powstania  i rozpoczęcia działalności Szkoły Harcerstwa Starszego Perkoz.

W latach 80-tych to właśnie w Perkozie kształtowała się metodyka i program działalności drużyn starszoharcerskich. Zawiązywały się ruchy programowe i wieloletnie przyjaźnie. Przez cały okres funkcjonowania SHS-u pracowały tu dziesiątki wykładowców i wykształciły się tysiące harcerzy i instruktorów.

Dla nich właśnie w dniach   6-8 września 2013 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZHP Perkoz organizujemy jubileuszową zbiórkę. Szczególnie gorąco zapraszamy dawną kadrę SHS-u i apelujemy do wszystkich którzy mają kontakt do byłych instruktorów Szkoły by przekazywać niniejszą informację.
Zachęcamy do przyjazdu również absolwentów Szkoły bo sądzimy, że rozpoczęte w Perkozie przyjaźnie warto nadal pielęgnować.

Informacje o zbiórce i zapisy na http://perkoz.zhp.pl/index.php/pl/xxx-lecie  i pod numerem telefonu 89 519 22 21.

Piotr Nawacki

OSW ZHP "Perkoz"  – Biuro Programowe