Od 1 września aktywna jest oferta rachunków indywidualnych w mBanku dla harcerzy i instruktorów. Jest to kolejny etap długofalowej współpracy pomiędzy ZHP a BRE Bankiem S. A., który jest właścicielem mBanku.

Dla członków ZHP przygotowano dwa specjalne rachunki: "Harcerskie izzyKonto" (dla osób w wieku od 13 do 18 roku życia) oraz "Harcerskie eKonto" dla osób pełnoletnich. Z rachunkiem związana jest specjalna promocja, dzięki której każdy członek ZHP może uzyskać środki na opłacenie rocznej składki członkowskiej.

Rachunki naszego bankowego partnera co roku są nagradzane w branżowych plebiscytach. IzzyKonto okazało się "Najlepszym Kontem Młodzieżowym", a eKonto "Najlepszym Kontem Studenckim" w rankingu portalu Money.pl. mBank jest pierwszym internetowym bankiem w Polsce, od początku cieszy się wielką popularnością i uznaniem wśród młodych ludzi. Jedną z ostatnich innowacji jest wprowadzenie serwisu bankowości mobilnej dla posiadaczy smartfonów (urządzeń z systemem Android oraz iPhone'ów), dzięki któremu można zarządzać również harcerskim rachunkiem bankowym.

Z oferty mogą skorzystać nie tylko nowi klienci mBanku, dotychczasowi użytkownicy izzyKonta i eKonta również mogą wzbogacić swój rachunek o opcje przygotowane tylko dla członków ZHP. Wszystko znajdziecie na stronie internetowej www.mBank.pl/ZHP Macie pytania? Piszcie na [email protected].

hm. Paweł Chmielewski

kierownik Wydziału Pozyskiwania Środków GK ZHP