Start Aktualności Przygoda pod żaglami jest dla Ciebie!!!

Przygoda pod żaglami jest dla Ciebie!!!

CWM ZHP zaprasza w 2012 r. na dwie fascynujące harcerskie wyprawy:

• na kultowej „Zjawie IV” – „Rejs podług słońca i gwiazd” w terminach: 15-22.07, 22-29.07, 19-26.08,

• na flagowym żaglowcu ZHP „Zawisza Czarny” – rejs na międzynarodowe regaty The Tall Ships Races: 5-10.06, 10-16.06, 16-23.06, 1-9.09.

Powrót z Tall Ships Races będzie wzbogacony o przedsięwzięcie „Zobaczyć morze” organizowane wraz z Fundacją „Gniazdo Piratów”. Rejs będzie prawdziwie harcerskim wyzwaniem, ponieważ połowa załogi będzie się składała z osób niewidomym lub niedowidzących.

Na rejsy można zgłaszać się indywidualnie lub w 2-3-osobowych zespołach; W celu wzięcia udziału w rejsie należy pilnie nadesłać zgłoszenie. Rejs jest dostępny dla wszystkich harcerek i harcerzy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zakwalifikowane będą miały 7 dni na opłacenie zaliczki (20 % ceny rejsu). Pozostałą należność należy opłacić w dwóch ratach na 60 i 30 dni przed rozpoczęciem rejsu.

Uwaga!!! Część ceny za rejs można odpracować w CWM w ramach wolontariatu. Ale zgłaszać trzeba się szybko, bo miejsc dla wolontariuszy co raz mniej! Szczegółowe informacje (w tym koszty) na stronie cwm.zhp.pl.

hm. Tomasz Maracewicz „Marabut”

komendant CWM ZHP