Jestes instruktorem ZHP i szukasz nowych wyzwań? Jesteś studentką i byłas niegdyś harcerką? Masz kilka godzin wolnego czasu w tygodniu? Nie należałeś nigdy do harcerstwa, ale lubisz ten ruch społeczny? Chcesz się rozwijać?Chcesz pracować na rzecz dzieci i młodzieży? Zdobyć nowe umiejętności? Chcesz poznać interesujących ludzi?

Związek Harcerstwa Polskiego, największa organizacja wychowawcza w Polsce, poszukuje wolontariuszy do realizacji zadań w Głównej Kwaterze ZHP w Warszawie.

Potrzebujemy wolontariuszy do Biura GK ZHP i Sekretariatu Naczelnika ZHP, Wydziału Promocji, Wydziału Finansowo-Księgowego, Wydziału Pozyskiwania Środków oraz do Wydziału Zagranicznego a także osoby, która w ramach wolontariatu obejmie stanowisko Asystentki Skarbnika ZHP.

Wszystkim  wolontariuszom zapewniamy:

– umowę wolontariacką,
– dostęp do niezbędnych urządzeń biurowych,
– elastyczny czas pracy dostosowany do możliwości osób uczących się lub studiujących (biuro czynne 8.30-18.00),
– poznanie środowiska pracy w dużej organizacji pozarządowej,
– współpracę przy realizacji ciekawych projektów,
– miłą atmosferę,
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
– możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych,
– udział w imprezach integracyjnych.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres [email protected] do dnia 15.05.2011 r.

Prosimy o wpisywanie w temacie maila NUMERU REFERENCYJNEGO, przypisanego danemu wydziałowi.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji”.

hm. Krzysztof Budziński
zastępca naczelnika ZHP