Środowisko polskich seniorów i starszyzny harcerskiej pogrążone zostało w żałobie, ponieważ 25 kwietnia 2011 r. odeszła od nas na wieczną wartę instruktorka Wydziału Seniorów i Starszyzny Harcerskiej Głównej Kwatery ZHP

Druhna Harcerka Orla Teresa Abgarowicz-Miłkowska

Urodzona 19 stycznia 1936 r.
Doktor nauk medycznych, wieloletnia pracownica Instytutu Reumatologii, zastępczyni rzecznika Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.
Wieloletnia członkini Harcerskiego Kręgu Seniorów Warszawa–Mokotów.
Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi dla ZHP.

Wydział Seniorów i Starszyzny Harcerskiej GK ZHP zaprasza Kręgi z całego kraju, a szczególnie z rejonu Warszawy, do udziału we mszy świętej pogrzebowej 5 maja 2011 r. o godzinie 13.00 w kościele Najświętszego Zbawiciela na pl. Zbawiciela w Warszawie. Po mszy ciało zostanie złożone do grobu na Cmentarzu Powązkowskim, brama 6, od ulicy Ostroroga o godz. 14.30.

Cześć Jej pamięci!
Z ostatnim Czuwaj!