Główna Kwatera ZHP ogłasza konkurs na pracę naukową dotyczącą harcerstwa. Celem konkursu jest nobilitacja najlepszych prac naukowych dotyczących szeroko rozumianej tematyki harcerskiej oraz gromadzenie, promocja i upowszechnianie dorobku naukowego dotyczącego harcerstwa.

Do konkursu można zgłosić prace licencjackie, magisterskie, doktorskie i habilitacyjne.

Prace konkursowe w jednym egzemplarzu w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej tzn. zapisane na płycie CD w formacie PDF wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy składać do 31 lipca 2012 r. pod adresem GK ZHP ul. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa.

W celu wyłonienia zwycięzcy Główna Kwatera ZHP powoła Komisję Konkursową. Wyniki działań Komisji są ostateczne i nie podlegają procedurze odwoławczej.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 27 września 2012 r.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego